Felszolgáló

Mangia e bevi kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Főállású felszolgáló munkatársat keresünk biztos háttérrel rendelkező Olasz éttermünkbe.Hosszútávú munkalehetőség Budapest belvárosában, a Szent István Bazilika mellett.Feladatok:
A felszolgáló munkakör teljes egészében:
asztalok leszedése-terítése, vendégek ültetése, rendelések felvétele-felszolgálása, kommunikáció a kollegákkal felszolgálókkal, szakácsokkal, cukrászokkal, baristákkal illetve türelmes és tisztelettudó bánásmód vendégeinkkel.Hosszútávú, bejelentett munkaviszonyFizetett szabadságEgész éves foglalkoztatásMunkabeosztás:
9:
00 - 23:
30 között180-200 munkaóra / hónap8-10-12 munkaóra / napNettó 2.400 Ft órabér + borravaló, mely jó teljesítmény esetén idővel emelkedhet.MunkaruhaFizetett ebédszünet személyzeti étkezést nem biztosítunkLegalább 2 év releváns tapasztalat felszolgálóként, valamint 2 év folyamatos munkaviszony ugyanazon a munkahelyen.Angol nyelvismeret minimum kommunikációképes szinten B2Az étterem nagy befogadóképességű, ehhez mérten fontos csúcsidőben a teherbírás.Hosszú távra keresünk munkatársat, nem csak a nyári szezonra, ezért kérnénk, hogy csak hosszabb együttműködésre való nyitottság esetén jelentkezzenek hozzánk.Előny, de nem feltétel:
Olasz nyelv ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló