Felszolgáló

Stag hotels hungary kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

AZ INTERCITYHOTEL BUDAPEST SZÁLLODA FELSZOLGÁLÓ POZÍCIÓJA TÖKÉLETES VÁLASZTÁS SZÁMODRA, HA:
Jól érzed magad a vendéglátás és a szállodák világában;
Örömed leled a szállodaifelszolgálás napi rutinjában:
Reggeliztetés, étterem előkészítése az étkezésekhez takarítás és terítés, a la carte ebédeltetés, vendégek kiszolgálása a bárpultban,rendezvénytermek felkészítése a megrendelés szerint berendezés, terítés, bekészítések elhelyezése, alkalmanként felszolgálás csoport vacsorákon és rendezvényeken;
Szereted a pörgést, de alassabb műszakokban is megtalálod a teendőket;
Tudsz összehangolt együttműködésben dolgozni a konyhával és a többi részleggel;
Szívesen csatlakoznál egy friss és fiatalos csapathoz;
Angol nyelvtudásod szeretnéd napi használattal aktívan tartani;
Fontos számodra, hogy egy környezettudatos, "
Zöld"
munkáltatónál dolgozz;
Ha magadra ismertél, akkor ne habozz beadni a jelentkezésed hozzánk még ma! :
Biztos munkahelyet kínálunk teljes munkaidős bejelentéssel, változatos beosztással, hangulatos és dizájnos munkakörnyezetben.Ezen felül:
Munkanapjaidon térítésmentes finom ebéddel várunk a kantinban;
Munkába járáshoz vásárolt bérleted megtérítjük vármegye-, ország-, vagy BKK bérlet;
Kedvezményes dolgozói áron foglalhatsz szobát a szállodaláncon belül külföldön,és belföldi partnerszállodáinkbanSzabadságpénzt fizetünk a belépést követő évtől;
Az első nálunk töltött teljes évtől kezdve teljesítmény szerint év végi jutalomban részesülhetsz.KIVEL SZERETNÉNK EGYÜTT DOLGOZNI?Egy olyan kollégával, akilegalább 1-2 éves felszolgáló tapasztalattal rendelkezik;
Vendégorientált, pozitívszemélyiség;
Udvarias és kedves, előzékeny és rugalmas beállítottságú;
Igényes és ápolt megjelenésű;
Nagy teherbírású és megbízható munkaerő.Ha már dolgoztál szállodai vendéglátásban, akkor az elsők között fogunk megkeresni!

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló