Felszolgáló

Vrs part hotel kft. - Velence
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A’la carte étkeztetésSvédasztalos étkeztetésRendezvényekkel kapcsolatos éttermi feladatok ellátásaKülső helyszínen zajló rendezvényeken történő felszolgálásVendégcentrikus étel és italértékesítés sok visszajáró törzsvendégünk van, ezért is fontos a win-win típusú feladatellátásA számlázással kapcsolatos feladatok elvégzéseElőrelépési lehetőségA régióban kiemelkedő bérezésTeljes munkaidős foglalkoztatásHatározatlan idejű munkaszerződésMunkába járás térítése a törvény által előírtak szerintBarátságos munkahelyi légkörHosszú távú szakmai fejlődési lehetőségSzakképzettség vagy releváns szakmai tapasztalatCsapatjátékos attitűdRugalmas munkaidő beosztás vállalása, a napi munkavégzés 21:
30-ig tartUdvarias, vendégközpontú magatartásMegbízhatóságKommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudásMás idegen nyelv ismereteHostWare Hotel Software ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló