Felszolgáló

Káli art kft. - Köveskál
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A panzióban megszálló vendégek számára a vacsora felszolgálása, napközben kávé és sütemény kínálása. Alkoholos és alkoholmentes italok felszolgálása. Az éttermünk max. befogadóképessége 50 fő, átlagosan napi 30-40 főt kell ellátni.Munkaidő:
Éves állás, heti 5 munkanap, 2 pihenőnap, egész évben bejelentve. Munkaidő kezdete minden munkanapon 14:
00.Munkavégzés helye:
Veszprém megye-Köveskál-Fő utca 6.Elsősorban környékbeli lakosok, vagy lakhatással rendelkezők jelentkezését várjuk, mert szállást nem tudunk biztosítani.Bérezés:
Egyéni bérigény alapján megegyezés szerint, havi rendszerességgel. A jelentkezést írásban, fényképes önéletrajz küldésével és bérigény megjelölésével kérjük!A Köveskál Fő utcáján található, 20 éve működő butikhotel, Magyarország egyik kiemelt szálláshelye. Évről-évre törzsvendégeink járnak hozzánk vissza, ezért családias a munkahely. Az étteremben első sorban szállóvendégek étkeznek, reggel és este.Régóta összeszokott csapatba keresünk új embert, aki nyitott az együtt dolgozásra. A kialakított munkafolyamatokat a régi kollégák betanítják az új munkatársnak.#jogtisztán bejelentett bér#stabil fizetés#munkába járás támogatásaKedves hozzáállásPontosságCsapatmunkaÁpolt külső megjelenésSzakmai tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló