Felszolgáló

Yolle-parking kft. - Somogy Megye
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Siófok Ezüstpartján lévő Calypso Étterem nevű, nagy kerthelységgel rendelkező, forgalmas a'la carte étterembe keresünk szakképzett felszolgálókat április 25-től szeptember 22-ig és gyakorlattal rendelkező, felszolgálónak jelentkező diákokat ugyanerre a pozícióra csak a főszezonra is!Megfelelő vendéglátós tapasztalat mindenképp szükséges!Minden munkakörben kimagasló bért fizetünk az ezzel egyenértékű munkáért cserébe, egyéni megegyezés szerint, figyelembe véve a szakmai tapasztalatot, nyelvtudást...Stb.Igény esetén térítés ellenében különböző kategóriájú személyzeti szállást tudunk biztosítani 2-3 ágyas elhelyezéssel Széplakon, családi házban, 2000-2500 Ft/éj áron.Bővebb információ a calypsocafe honlapon, vagy Calypso Étterem Siófok néven facebook oldalunkon is található a helyről.Jelentkezni:
Fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény feltüntetésével itt, de az oldalainkon keresztül is lehetséges! A jelentkezésekre igyekszünk mielőbb választ küldeni.Elvárásaink:
Min.1 év szakmai tapasztalat valamilyen vendéglátó helyen.Fontos ahiggadt, kiegyensúlyozott természet, jó modor, Önállóság, határozottság, ápolt külső, jó megjelenés.Fontos a vendégekkel való megfelelő kommunikáció, étel és italismeret, valamint idegen nyelvismeret angol vagy német nyelv, min.Középfokon!Munkakörülmények:
Nagy forgalmú, 23 éve működő és folyamatosan megújuló, 200 férőhelyes étterem, hangulatos, vízparti kerthelységgel és belső teremmel, melyről csodás kilátás van a Balatonra. Ez munkavállalóknak sem lehet mellékes, hiszen egész nap ezt nézed, nem a meleg aszfaltot egy városi étteremben, és ráadásul a lazább napokon lehetőség van délutáni szabadidőre, strandolásra, sőt céges vitorlázásra is!Jelentkezésedben feltüntetheted napi munkaidő igényed és heti szabadnap igényed is max.2 szabadnapFigyelem! A minimum:
a 2 havi munkavégzés, 1 hónapra még diákok jelentkezését sem várjuk!Ha valaki csak a főszezonra szeretne jelentkezni az júl.1-től aug. 26.-ig tart.De lehetkorábbi kezdéssel is jeletkezni, de a befejezés egységesen minimum aug.26, vagy utána, folyamatos létszám leépítéssel szept. 24-ig.

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló