Értékesítési Vezető

Fábián kft. - Budaörs
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Értékesítési célok elérése, lebontása egyéni célokraÉrtékesítők motiválásaKészletgazdálkodásGépjárművek rendelése és árazásaAdminisztrációs folyamatok ellenőrzéseElvárásokat meghaladó ügyfélélmény biztosításaHatékony együttműködés a kereskedés egyéb üzletágávalÉrtékesítési és az azzal összefüggő tevékenységek statisztikáinak elkészítéseSzolgálati gépjárműKommunikációs eszközökKulturált munkakörülményekPiacvezető vállalat nyújtotta biztonságCsaládias munkahelyi légkörVersenyképes jövedelemFelsőfokú iskolai végzettség előny a kereskedelmi területTársalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás előny a két nyelv ismereteKereskedelemben töltött öt éves gyakorlatLegalább 5 éves vezetői gyakorlatKreativitás és lendületességErkölcsi feddhetetlenség, leinformálható múltOpel márkában szerzett tapasztalat