Területi Értékesítési Vezető Dél-Magyarország

Tedi árukereskedelmi kft. - Baranya Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A felelősségi területéhez tartozó 5-10 üzlet forgalmának éseredményének optimalizálásaAz üzletek vezetése és feladatainak szervezése a TEDi koncepciója szerintMutatószámok tervezésében, nyomon követésében és ellenőrzésében való aktív részvételÉrtékesítést növelő intézkedések megvalósítása50-70 kolléga irányítása, fejlesztése és koordinálásaÚj üzletek megnyitásának teljeskörű előkészítése, lebonyolítása és koordinálásaRevíziós feladatok ellátása és ellenőrzéseRészvétel a munkatársak kiválasztásának folyamatábanTagja leszel egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnakSzéleskörű külföldi betanítási programVállalati gépjármű használat magáncélra isVersenyképes fizetésSZÉP kártya a próbaidő lejárta után 3 hónapFejlődési lehetőség, karrier építés10 %-os kedvezmény üzleteinkbenLegalább 1-2 évtapasztalat területi vezetőként, hasonló területenKereskedelmi végzettségTárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásbanVállalkozói és költségtudatos gondolkodásmódMagabiztos fellépés és kommunikációÁtlagon felüli szervező- és problémamegoldó képesség, magas szociális kompetenciaÖnálló, precíz munkavégzésNagyfokú tanulási készség, terhelhetőségRugalmasság, lojalitás és mobilitás„B“ kategóriás jogosítvány