Értékesítési Vezető

Glória trade kft. - Hajdú-Bihar Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Keleti régiónk értékesítési folyamatainak támogatására, irányítására keresünk amolyan „igazi góllövőt”…Értékesítési és ügyfélkapcsolati rendszer építéseA meglévő hálózat ápolásaKapcsolattartás a régiós és az országos vezetésselStratégiai döntésekben való aktív részvételAz értékesítés napi támogatása a régió üzleteiben, elsősorban DebrecenbenÜzlethálózatunk fejlesztése, bővítéseTermékfejlesztés, márkaépítésVALÓBAN KIEMELKEDŐ FIZETÉSI konstrukció fix+jutalék,Belső képzésekRendkívül stabil cégháttér, dinamikus fejlődéselőrelépési lehetőségBejáratott üzlet, vevőkörkiemelkedő marketingháttérdöntően debreceni munkavégzés"
Felülről nyitott"
bérkonstrukció, melynek összege valóban attól függ, milyen aktív kapcsolatrendszerrel rendelkezel.A szektorban eltöltött minimum 3 éves aktív tapasztalatKereskedelmi érzék és alapismeretekdinamizmus, mobilitás,vevőorientált gondolkodásterhelhetőség komplex látásmód, teljesítményorientált szemléletversenyszellemaktív építőipari kapcsolatrendszer kivitelezői, házkezelői vagy kereskedelmi múltfelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekHasonló területen szerzett tapasztalat, határszakmák ismerete, export-import kapcsolatrendszer.