Területi Értékesítési Vezető (Dél-Kelet Magyarország)

Unix autó kft. - Kecskemét
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11- szeres Magyar-, és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként.
Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!
TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ
Délkelet-Magyarország
Miből áll a munkád?
8-10 üzletből és 100-120 főből álló értékesítési hálózatot látogatsz és irányítasz, illetve támogatod a vezetőidet a célok megvalósításban
Aktívan részt veszel a csapatod összeállításában, főként a Kirendeltség Vezetők kiválasztásában, betanításában és fejlesztésében
A vezetőidet támogatod a hatékonyabb partnerlátogatásban
Tartod a kapcsolatot területedhez tartozó stratégiai partnerekkel
Kontrollálod és javítod a kirendeltségeid, illetve a területed eredményeit
Ellenőrződ és betartatod a vállalati-, és törvényi szabályokat
Figyeled a piacot és keresed az új fejlesztési lehetőségeket
Szoros együttműködésben dolgozol a központi részlegekkel
Heti rendszereséggel beszámolsz a terület eredményeiről
Milyen elvárásaink vannak?
Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
Nagy létszámú csapat vezetésében szereztél legalább 5 éves tapasztalatot
Értékesítési hálózat vezetésében szerezett gyakorlatod van
Eredmény- és célorientált gondolkodás és határozottság jellemez
Műszaki beállítottságú vagy
Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
Dél-Magyarországon élsz
Mit nyújtunk ezért cserébe?
Versenyképes jövedelem:
átlag havi bruttó 1.300.000 Ft
Prémium kategóriás munkaeszközöket (gépjármű, laptop, telefon)
3 hónapos betanulási programot
Piacvezető, stabil, folyamatosan fejlődő vállalati hátteret
Folyamatos visszajelzést az eredményeidről, fejlődésedről
Önálló döntési jogosultsággal bíró, felelősségteljes vezetői munkakört
Szabad hétvégét
Munkavégzés helye:
Rugalmas munkavégzési hely. Jellemzően 2-3 megyében elterülő 8-10 üzlet irányítását jelenti.
Te is szeretnél egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni? Jelentkezz hozzánk!