Elektromos Karbantartó

Aptiv services hungary - Szombathely
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Gépek, berendezések, gépi szerszámok megelőző karbantartása, illetve meghibásodásakor javítása az összeszerelő területenA karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálásaEsetenként, alkatrészek, egyedi darabok rajz vagy megbeszélés szerinti elkészítéseAlkatrészek utánpótlásának igénylése, jelzéseBónuszokCafeteriaBejárási támogatásSzolgáltatói kedvezményprogramMunkavállalói támogató program ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadásÉlet- és balesetbiztosításKedvezményes étkezési lehetőségIngyenes sportolási lehetőség edzőterem, uszodaModern munkakörnyezet Adatkezelési tájékoztatónk a honlapunkon található. Szakirányú szakmunkás végzettség villanyszerelőTermelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat min. 1 évPLC programozásban és vezérlésben szerzett jártasságStitching, SMT placement, reflow, ICT, AOI, SPI ismeretTechnikus végzettségSzámítástechnikai ismeretKarbantartásban szerzett több éves tapasztalatNémet / angol nyelv alapfokú ismerete