Elektromos Karbantartókat - Pályakezdőket Is - Keresünk Kecskemétre

Trenkwalder magyarország - Kecskemét
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Elektromos karbantartókat - pályakezdőket is - keresünk Kecskemétre!
Leírás
Elektromos karbantartót keresünk kecskeméti partnerünk részére, jellemzően 2 műszakos munkarendbe.
Feladatok
Berendezések folyamatos elektromos karbantartása
Eszközök műszaki állapotának szinten tartása és folyamatos fejlesztése
Karbantartási tervek nyomon követése
Egyéb elektromos karbantartási feladatok ellátása
Elvárások
Villanyszerelő végzettség - pályakezdők jelentkezését is várjuk
Hidraulikus és pneumatikus ismeret
PLC ismeret
Alkalmanként 3 műszak vállalása
Amit kínálunk
Havi és negyedéves bónuszok
Cafetéria juttatás
Hétvégi munkavégzés 200%-os kifizetéssel
Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye
Kecskemét