Villanyszerelő / Elektromos Karbantartó

Eco elektro team kft. - Komárom-Esztergom Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Villanyszerelőivalamint Elektromos karbantartói munkakörbe keresünk kollégákat.Budapesten, Pestmegyébe társasházak, ipari létesítményekkomplett villamos kivitelezéséhez.Épületvillamossági munkálatok alapszereléstől a szerelvényezésig,beüzemelésigÉpítésvezető / karbantartás vezető által kiadott feladat elvégzéseMunkavédelmi szabályok betartása és betartatásaNem alkalmi munka!Biztos, kiszámítható jövedelemTeljes munkaidős, jogtisztán bejelentett bér nem minimál bérHatározatlan idejű jogviszonyStabil háttérA munkavégzéshez minden szükséges eszközt és modern gépeket biztosítunkKiemelt figyelmet fordítunk a biztonságos munkavégzésreTovábbképzési lehetőségFolyamatos munkaHétvégi munkavégzés esetén prémium bérezésPrecizitásMegbízhatóságÖnálló munkavégzésLojalitásTervrajzok, elosztórajzok olvasási és értelmezési képességeErősáramú villanyszerelői végzettségÉpületvillamossági kivitelezésben való jártasságAlaposság és magas fokú precizitásJó kommunikációs készség, magabiztos, megoldás orientált személyiségAlkoholmentes munkavégzésFejlődő készségSzakmai tapasztalat referenciaAutomatizálásban szerzett tapasztalatMegbízhatóságMás szakirányú végzettség pl.:
biztonságtechnikaHasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatSzámítógépes ismeretek MS Office, Outlook, AutoCADB kategóriás jogosítvány