Elektromos Karbantartó

Randstad hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártó partnerünk csapatába keresünk elektromos karbantartó kollégákat akár azonnali kezdéssel.
A termelés műszaki támogatása és a gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
Tervszerű karbantartási feladatok ellátása
Aktív részvétel a fejlesztési projektekben
Robotok üzemelésének a felügyelete
Elvárások / Requirements
Villamos szakirányú végzettség
Villanyszerelői képesítés (erősáramú)
Gyártógépek kapcsolási rajzának értelmezése
Elektromos hibák észlelése és javítása
PLC ismeretek - Siemens S7 300 és Siemens S7 1200 PLC ismerete
Önálló munkavégzés és csapatmunkára való képesség
3 műszakos munkarend vállalása
Amit nyújtunk / Benefits
12%-os melegüzemi pótlék
Egészségbiztosítás a 3 hónapos próbaidő letelte után
Munkábajárás támogatás tömegközlekedés esetén 100%, autóval 15ft/km Debrecen közigazgatási határán kívülről bejáról esetében
13. havi fizetés