Elektromos Karbantartó

Trenkwalder - Dunaharaszti
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

Elektromos karbantartó
Leírás
Villamossági végzettséggel rendelkezel? Úgy gondolod, hogy nem okozhat problémát a folyamatos műszak? Jó problémamegoldó képességed van? Esetleg dolgoztál már élelmiszeriparban vagy palackozóüzemi környezetben?
SZUPER! Téged keresünk! Ragadd meg a lehetőséget és légy tagja egy olyan csapatnak, ahol megbecsülik a munkádat!
Feladatok
Meghibásodott gépek, berendezések elektromos hibáinak feltárása, hibák okainak elemzése,
Megelőző javítási és karbantartási feladatok ellátása,
Minőségi követelmények betartása,
Adminisztratív feladatok elvégzése.
Elvárások
Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség (Villamossági területen),
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
Folyamatos (12 órás) műszak vállalása,
Magas szintű probléma megoldó készség.
Előny:

Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat,
Palackozóüzemi gyakorlat,
PLC ismeretek,
Angol nyelv.
Amit kínálunk
Betanulásodban végig támogatást kapsz,
Biztos hátteret biztosítunk, hosszú távon gondolkodunk,
Ingyenes céges járatokat biztosítunk Budapest irányából,
Vidéki bejárásod támogatjuk,
Egy nemzetközi csapat tagja lehet.
Munkavégzés helye
Dunaharaszti