Elektromos Karbantartó Technikus

Starjobs magyarország - Gyöngyöshalász
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi gumiabroncs gyártó vállalathoz keresünk munkatársakat elektromos karbantartó technikus pozícióba.
Mikor jelentkezz hozzánk?
Ha tudod vállalni, hogy folyamatos 12 órás munkarendben kell dolgoznod
Amennyiben rendelkezel szakirányú elektrotechnikusi vagy mechatronikai végzettséggel
Ha van minimum 2 éves ipari környezetben szerzett tapasztalatod hibaelhárításban és komplex gépek támogatásában
Ha vannak ismereteid alap PLC, hajtás hardver interface és alap szervo vezérlő rendszerekkel kapcsolatban
Milyen juttatásokra számíthatsz?
Alapbéred mellett magas bónusz juttatásban és lakhatási támogatásban részesülsz
INGYENES céges buszjáratunkat használhatod a munkába járáshoz
INGYENES szálláslehetőséget biztosítunk
Napi egyszeri melegétkezést nyújtunk
Milyen feladataid lesznek?
Üzemelteted a hidraulikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus eszközöket
Naprakész tudást sajátíts el a vezérlésekről, hajtásokról, felszerelésről, és vezérélési technikákról a gyártókon és a mérnökségen keresztül
Beüzemeled az új eszközöket és szervizeled a hibákat
Segítséget nyújtasz a termelőberendezések hibaelhárításában és javításokban beleértve a PLC, HMI, Szervo/AC hajtás, és felügyeleti számítógépeket
Biztosítod a biztonsági feltételeknek és elektromos jeleknek való megfelelést
Hol fogsz dolgozni?
Gyöngyöshalászon