Bérszámfejtő, Tb-Ügyintéző

Bv. holding kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés;
Bérek és egyéb juttatások teljes körű számfejtése, előkészítése elektronikus átutaláshoz;
Hatóságokkal való kapcsolattartás;
A gazdasági szervezetet terhelő befizetések munkáltatói és munkavállalói járulék összegének megállapítása;
A béreket érintő járulékok és befizetési kötelezettségek tekintetében nyilvántartások vezetése és bevallások készítése az adóhatóság felé;
Rendszeres adatszolgáltatások és statisztikák készítése a hatóságok felé;
A ki és belépő dolgozók bejelentése;
Kommunikáció a bv. gazdasági társaságokkal.Stabil munkáltatói háttér és széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség;
Kulturált munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség;
Tapasztalattól függően havi bruttó 500.000 Ft – 645.000 Ft közötti munkabér.Cafeteria támogatás bruttó 200.000 Ft/év és egyéb juttatások;
Munkába járási költségekelszámolása Budapest közigazgatási határán kívülről.Középfokú végzettség;
TB - és bérszámfejtő OKJ-s végzettség;
TB ügyintézői gyakorlat;
Megbízható MS Office ismeretek;
Munkakörhöz szükséges jogszabályok ismerete;
Pontos, önálló és gyors munkavégzés;
Jó kommunikációs készségszóban és írásban.Kulcs-Soft bérszámfejtő program ismerete;
Szakterületen szerzett szakmai tapasztalat 1-3 év.