Bérszámfejtő És Tb Ügyintéző

Trenkwalder magyarország - Veszprém
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése
  • Bérelszámolás, bérszámfejtés, ezzel kapcsolatos utalások intézése
  • Teljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézés
  • Betegállományok, ellátások számfejtése, TB határozatok meghozatala
  • Béren kívüli juttatás intézése, havi elszámolása, utalása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, részvétel munkaügyi nyilvántartások vezetésében
  • Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával
  • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP)
  • Személyi ügyekkel/költségekkel kapcsolatos kimutatások készítése
  • Egyéb munkaügyi ügyintézés, kapcsolattartás
  • Középfokú bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítés
  • Nexon bérszámfejtő programban szerzett tapasztalat
  • 3-5 éves aktív szakmai tapasztalat
  • Közép-/nagyvállalati bérszámfejtői tapasztalat
  • Átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó tb- és adójogszabályok ismerete
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek (Excel, Word)
  • Precíz, megbízható, önálló, rugalmas, terhelhető személyiség
  • Versenyképes jövedelem
  • Hűségbónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Cafeteria juttatás
  • Útiköltség-térítés
  • Családias légkör
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség