Bérszámfejtő És Tb Ügyintéző

Trenkwalder magyarország - Veszprém
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Bérszámfejtő és TB ügyintéző
Leírás
Veszprémi partnercégünk részére keresünk új kollégát Bérszámfejtő és TB ügyintéző munkakörbe:
Feladatok
Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése
Bérelszámolás, bérszámfejtés, ezzel kapcsolatos utalások intézése
Teljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézés
Betegállományok, ellátások számfejtése, TB határozatok meghozatala
Béren kívüli juttatás intézése, havi elszámolása, utalása
Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, részvétel munkaügyi nyilvántartások vezetésében
Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával
Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP)
Személyi ügyekkel/költségekkel kapcsolatos kimutatások készítése
Egyéb munkaügyi ügyintézés, kapcsolattartás
Elvárások
Középfokú bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítés
Nexon bérszámfejtő programban szerzett tapasztalat
3-5 éves aktív szakmai tapasztalat
Közép-/nagyvállalati bérszámfejtői tapasztalat
Átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó tb- és adójogszabályok ismerete
Számítástechnikai felhasználói ismeretek (Excel, Word)
Precíz, megbízható, önálló, rugalmas, terhelhető személyiség
Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Hűségbónusz
Jelenléti bónusz
Cafeteria juttatás
Útiköltség-térítés
Családias légkör
Tiszta, igényes munkakörnyezet
Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye
Veszprém