Bérszámfejtő És Tb Ügyintéző

Jost hungária kft. - Veszprém
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezeléseBérelszámolás, bérszámfejtés, ezzel kapcsolatos utalások intézéseTeljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézésBetegállományok, ellátások számfejtése, TB határozatok meghozatalaBéren kívüli juttatás intézése, havi elszámolása, utalásaMunkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, részvétel munkaügyi nyilvántartások vezetésébenAdó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásávalAdatszolgáltatások KSH, NAV, OEPSzemélyi ügyekkel/költségekkel kapcsolatos kimutatások készítéseEgyéb munkaügyi ügyintézés, kapcsolattartáKözépfokú bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítésNexon bérszámfejtő programban szerzett tapasztalat3-5 éves aktív szakmai tapasztalatKözép-/nagyvállalati bérszámfejtői tapasztalatÁtfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó TB- és adójogszabályok ismereteSzámítástechnikai felhasználói ismeretek Excel, WordPrecíz, megbízható, önálló, rugalmas, terhelhető személyiség