Bérszámfejtő És Tb Ügyintéző

Ár-ti familia kft - Miskolc
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Cégünk ipari csőszereléssel foglalkozik itthon és külföldön egyaránt. Munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:
Bérszámfejtő és TB ügyintézői munkakör
Feladatok:
A cég munkaügyeinek ellátása (beléptetés, kiléptetés, NAV jelentés, igazolások kiállítása)
TB ügyintézés (táppénz, betegszabadság, CSED, GYED)
Bérszámfejtés (bérek összeállítása, teljeskörű számfejtése, statisztikák készítése)
Alvállalkozókkal, partnerekkel történő kapcsolattartás
Együttműködés a könyvelővel
Elvárások:
Bérszámfejtői, TB ügyintézői végzettség
Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
Előnyök:
Bérszámfejtésben, TB ügyintézésben szerzett tapasztalat
Munkaügyek intézésében szerzett jártasság
Pénzügyi gyakorlat (Vevő-szállító nyilvántartás)
Amit kínálunk:
Kellemes munkahelyi környezet
Családias légkör
Teljes munkaidős munkaviszony