Bérszámfejtő És Tb Ügyintéző

Johnson electric hungary kft. - Heves Megye
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Teljes körű bérszámfejtés ellátása Nexon programbanMunkaidő beosztások kezelése a NexonTime modulbanMunkavállalók be- és kijelentésének dokumentálásaTB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátásaBérlapok, igazolások, hatósági jelentések, statisztikák elkészítéseHavi zárások és a főkönyvi egyeztetések elkészítéseKapcsolattartás a vezetőkkel és a munkatársakkal a bérszámfejtéshez kapcsolódó kérdésekbenAdó, TB és munkaügyi törvények változásainak figyelemmel kísérése, szükséges módosítások bevezetéseVersenyképes fizetés és juttatási csomag cafeteria, éves bónusz, utazási költségtérítés stb.Tervezhető munkaidő beosztást és hibrid munkavégzési lehetőségetStabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő multinacionális autóipari gyártó cégnélFolyamatos tanulási és fejlődési lehetőségMunkavégzés helye:
HatvanBér és TB ügyintézői szakképesítésLegalább 3 év teljes körű bérszámfejtési és TB ügyintézői szakmai tapasztalatTársadalombiztosítási és adózási törvények, valamint a Munka Törvénykönyvének ismereteNexon program ismereteSzámítástechnikai ismeretek MS Office, kiemelten ExcelAngol nyelv legalább középfokú, aktív ismerete