Bérszámfejtő És Tb Ügyintéző

Dome facility services kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Belső bérszámfejtési osztály kialakításában aktív közreműködésBérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása telephelyenként eltérő munkarend, bérstruktúra, munkaidőkertes elszámolásBérszámfejtési rendszerben történő adatrögzítés, importálásLetiltáskezelés, szabadságnyilvántartásBér és járulék utalásokhoz szükséges elektronikus fájlok előkészítéseHavi járulékbevallások elkészítése és beküldése NAV felé, bérfeladások elkészítése a könyvelés számáraAdatszolgáltatás a Kontrolling terület részéreTeljes körű TB ügyintézés, TB kifizetőhelyi feladatok ellátásaBevallások, jelentések, statisztikák készítése, adatszolgáltatásKapcsolattartás és cégképviselet a hatósági eljárások soránBérrel kapcsolatos kérdésekben segítségnyújtás a munkavállalók számáraHR és társterületek támogatásaVersenyképes fizetés, szakmai kihívás és fejlődési lehetőségVáltozatos feladatokHosszú távú munkalehetőség, biztos háttérHome Office lehetőségFiatalos és támogató csapat és jó közösség Munkavégzés helye:
Munkavégzés helye:
Budapest, II. Kolosy tér közelébenMunkaidő:
teljes munkaidőTB- és bérügyintéző végzettség és releváns tapasztalatNaprakész munkaügyi és munkajogi tudásHasonló munkakörben minimum 5 éves gyakorlatTámogató attitűd, rendszerszemlélet, szakmai elhivatottságMS Office programokat nemcsak használod, hanem hatékonyságnövelő eszköznek is tekintedA problémákat nem nehézségként, hanem megoldandó feladatként, fejlesztési potenciálként éled megHa úgy véled, hogy a hatékony működéshez elengedhetetlen a strukturáltság és pontos adminisztrációKulcs-Soft bérszámfejtő program ismeretOLM rendszer ismeretErős folyamat és IT szemlélet a bérszámfejtés területén