Bérszámfejtő És Tb Ügyintéző

Pap lajos kőfaragó, kőszobrász műhely kft. - Szentendre
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása és TB ügyintézés telephelyenként különböző munkarend;
munkaidőkeret – nem TB kifizetőhelyEgyszerűsített foglalkoztatottak kezeléseMunkaügyi feladatok ellátása munkaszerződések készítése, munkavállalók ki-, beléptetéseBérváltozások rögzítése, dokumentálása, nyomonkövetéseHR adminisztrációs feladatok elvégzéseRészvétel egyéb HR tevékenységgel/adminisztrációval kapcsolatos fejlesztési projektekbenEgyüttműködés társosztályokkalHosszú távú, biztos munkalehetőségRész- vagy teljes munkaidős, bejelentett munkaviszonyVersenyképes fizetésFejlődési lehetőség, szakmai ismeret bővítéseBér- és TB ügyintéző végzettségMunkaügyi, társadalombiztosítási kérdésekben naprakész jogi ismeretekHasonló munkakörben szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalatPrecizitás, önállóság, lendületes munkavégzésHatáridők pontos betartása