Áruösszekészítő Raktáros

Kaiser skills kft. - Herceghalom
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Áruösszekészítés komissiózás raklapra vagy rollikocsiba, bolti megrendelések lista alapján, vonalkód-leolvasóval történő áruelosztás, rend fenntartása a raktárban a munkavégzés során. Bejelentett, hosszútávú, stabil munkahely, Versenyképes, jogtisztán bejelentett kiemelt fizetés akár* nettó 500-700 ezer Ft, Ingyenes buszjáratok Budapest, Pest, Fejér, Komárom-Esztergom, Bács-Kiskun, megyékből, Munkásszálló,5 tanulónap mentori kísérettel, Targoncás jogosítvány megszerzésének lehetősége kedvezményesen, Teljesítménybónusz,Jelenléti bónusz nettó 30. 000 Ft / hó* túlórával, 25 év alatti adókedvezménnyel, teljesítmény bónusszalminimum 8 általános iskolai végzettség, fizikai terhelhetőségönálló munkavégzés. 3313 kategóriájú, vezetőállásos targonca jogosítvány, szárazáru raktárban szerzett áruösszekészítői tapasztalat.