Áruösszekészítő Raktáros

Maus kft. - Szeged
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Áruösszekészítő raktárosként a feladataid lesznek:
A beérkezett rendelések alapján összeszeded a termékeket.Az összeszedésénél figyelsz a termék kiszerelésére, pontos fajtájára, a szavatossági időre és a termék megfelelő minőségére.Tisztán tartjátok a raktár területét, és a göngyölegeket.A műszakod 8:
00 - 16:
30 között tart, de esetenként túlóra lehetséges.A munkavégzés hétfőtől-péntekig tart, a hétvégéid nálunk szabadok. 2 havonta van egy nap szombati leltár, azon a részvétel kötelező.Teljes bejelentéssel foglalkoztatunk minden munkatársat, az alapbéren és a műszakpótlékon túl havi jutalmazási rendszer is él, és dolgozói kedvezményt is biztosítunk neked. Megújult munkakörnyezet fogad majd, mint a konyha, mosdók.A munkavégzéshez szükséges munkaruházatot és munkavédelmi cipőt biztosítjuk.Munkavégzés helye a Szeged, Kálvária sgt. 87. szám alatti hűtött raktár.Mivel hűtött a raktár, így fontos, hogy bírd az állandó 0 - +5 fokot.Raktározásban szerzett tapasztalat előnyt jelent.Illetve targoncavezetői jogosítvány.