Áruösszekészítő/Raktáros - Nappali 2 Műszakban

Unix autó kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Az elérhető bruttó bér 621 000 Ft/hó. Csatlakozz hozzánk még ma és legyél részese Te is további juttatásainknak és kedvezményeinknek.Termékek csomagolása automatizált szortírozó gépekkel és manuálisan PDA-valÁrumozgatási feladatokMegrendelt áruk csomagolása géppel – egyszerűbb megoldás Neked isRendet és tisztaságot tartasz a területenFelhasználóbarát szoftverrel végzed a munkádPDA kezelés egy okostelefon használatánál ez sem bonyolultabb2 műszakban a kifizetett átlag bruttó bér a pozícióban 555.000 Ft A pozícióban az elérhető maximális bruttó. bér 621.000 Ft/hó Teljesítményedet értékeljük - alapbér + teljesítmény prémiumból áll a bérezésedKedvezményes vásárlási lehetőség - Autóalkatrészekre a boltjainkban – bármikor jól jöhetKedvezményes étkezési lehetőség éttermünkben - 6900 Ft a kétfogásos ez 1 napra 1380 FtRuházattal ne törődj, adunk mi neked - díjmentesenModern környezet, digitális eszközökkel dolgozunk - PDA-val és automatizált berendezésekkel -Neked is könnyebb a munkádTiszta, rendezett, új munkakörnyezetA piacon meghatározó szerepet töltünk be, rengeteg megrendeléssel - munka is van, kellő pörgéssel8 óra munkavégzés után jöhetnek az egyéb programok, amelyeket magadnak szerveztélAjánlási programunknak köszönhetően plusz prémiumban részesülhetsz - 2x bruttó 50.000 FtGyümölcs- illetve csoki nap is van nálunk - Minden hétenIngyen tea az automatáinkbanCéges foci bajnokságon való részvétel – Amennyiben szereted a futballtJó fizikai erőnlétet - autó alkatrészeket raktározunk, van könnyebb és nehezebb isElőny, a raktári tapasztalat és PDA használat :
Munkádat odafigyeléssel végezd és nem ijedj meg a mindennapos kihívásoktólMinimum alapfokú végzettséged van Munkavégzés helye:
Budapest IX. kerület, Timót utcaMegközelíthetőség BKV-val:
A Boráros tér felől:
54/55-ös, avagy 224-es busz, avagy a 2B villamossal, Mester utca/Ferenc körút felől:
51-es villamos. A munkaidőd:
Nappali két műszakban:
heti váltásban"
A"
hét:
hétfőtől-péntekig 06:
00-15:
00 szombati munkavégzés esetén egy hétköznapi szabadnap jár, max. 2 dolgozós szombat egy hónapban"
B"
hét:
hétfőtől-péntekig 13:
00-22:
00 Önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva töltheted fel.