Áruösszekészítő Raktáros

Hírös gasztro kereskedelmi és szolgáltató kft. - Bács-Kiskun County
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Áruösszekészítő raktáros munkatársakat keresünk kiskunfélegyházi csapatunkba!Stabil, bejelentett munkahelyet keresel?Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk!Feladatod lesz:
A beszállítóktól érkező árukat lepakolni és a raktárban a helyére tenni a délelőttös műszakban,valamint a partnereink megrendeléseit megfelelő mennyiségben és minőségben összekészíteni és felpakolniaz áruszállító-gépkocsivezetőautójára a délutános műszakban.Bejelentett, teljes munkaidős állást.Az alapbéren és műszakpótlékon felül, havi jutalékban is részesülsz, valamint munkaruhát és munkavédelmi cipőt is biztosítunk számodra.Az éves szabadságod nálunk tervezheted és kiveheted.A munkavégzés helye:
Kiskunfélegyháza, Majsai út 21.Feltétel a targoncavezetői engedély, valamint a B kategóriás jogosítvány, mert alkalmanként helyben szükséges árut kiszállítani.Kettő műszakos munkarendben fogsz dolgozni:
reggel 3-tól és 12:
30-tól, heti váltásban.Kéthavonta egy szombati leltáron részt veszel.Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik hosszú távon szeretnének dolgozni.Betanulásod képzési programmal segítjük.Amennyiben dolgoztál már raktáros munkakörben, vagy van gasztronómiai tapasztalatod