Áruösszekészítő Raktáros

Maus kft. - Békéscsaba
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Áruösszekészítő raktárosokat keresünk békéscsabai csapatunkba az alábbi feladatokra:
Beérkezett rendelések alapján áruösszekészítés a partnereknek,fontos, hogy tisztán tartsátok a raktár területét, és a göngyölegeket.A műszakod 12:
00-20:
30 között fog tartani, de esetenként túlóra lehetséges.A munkavégzés hétfőtől-péntekig tart, a hétvégéid nálunk szabadok. 2 havonta van egy nap szombati leltár, azon a részvétel kötelező.Teljes bejelentéssel foglalkoztatunk minden munkatársat, az alapbéren és a műszakpótlékon túl havi jutalmazási rendszer is él, és dolgozói kedvezményt is biztosítunk neked.A munkavégzéshez szükséges munkaruházatot és munkavédelmi cipőt biztosítjuk.Betanulásod biztosítjuk, ezért egy képzési programot fogsz majd követni.Munkavégzés helye a Békéscsaba, Ipari út 3. szám alatti hűtött raktár.Mivel hűtött a raktár, így fontos, hogy bírd az állandó 0- +5 fokot.Raktározásban szerzett tapasztalat előnyt jelent.Illetve targoncavezetői jogosítvány.