Account Manager - B2b

Lyreco - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
Üzleti növekedés elősegítése:
Aktív ügyfélszerzés révén a vállalati eredmények maximalizálása.Teljes értékesítési folyamat koordinálása:
Az ügyfélkereséstől az üzleti tárgyalásokig terjedő folyamat hatékony irányítása.Üzleti tanácsadóként való működés:
Megbízható partnerként szoros együttműködés az ügyfelekkel, az igények megértése és kiszolgálása.Hosszú távú kapcsolatépítés:
Beszerzőkkel és döntéshozókkal való tartós kapcsolat kialakítása.Versenytársak figyelése és piaci változások kezelése:
Elemzés és stratégiai becsatornázás a döntéshozók felé.Taktikák kidolgozása és eredmények megosztása:
Új értékesítési megközelítések kidolgozása, sikertényezők megosztása a vezetőkkel és kollégákkal.Ügyfélelégedettség növelése:
Javaslatok előterjesztése az ügyfélelégedettség fokozására.CRM rendszer kezelése:
Üzleti lehetőségek és tevékenységek adminisztrálása. Sikered kulcsa:
Igazi Hunter:
Szenvedélyesen ügyfélszerző és eredményorientált.B2B értékesítési tapasztalat:
Legalább 1-2 év tapasztalat B2B területen.Kommunikációs készségek:
Kiváló tárgyalási, kapcsolatépítési és prezentációs képességek.Ügyfélszerzési és ügyfélkezelési ismeretek:
Tapasztalat az ügyfélszerzés és ügyfélkezelés területén.Rugalmas és motivált:
Rugalmas hozzáállás, alkalmazkodóképesség és motiváció.Angol nyelvtudás:
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás. #LI-RP1#LI-Remote