Projectmanager/Key Account Manager (Energetikai Szektor) - Országos

Get work trend kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Energiahatékonysági területen működő Partnerünk számára keresünk
Az alábbi munkakörbe kollégát:
Projektmenedzser/Key account manager (energetikai szektor)
A pozíció rövid bemutatása:
Energiahatékonysági beruházásokhoz kapcsolódó projektek menedzselése és a projektekhez fűződő üzleti együttműködések kialakítása.
Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
Kapcsolatok kiépítése és kialakítása a hazai települések önkormányzataival, biztosítva az energiahatékonysági projektek sikeres megvalósulását;
A kulcs ügyfelek tájékoztatása energiahatékonysági pályázati lehetőségekről, valamint kommunikációs kapocs szerepének betöltése az egyes projektekben részvevő felek között;
Kapcsolattartás pályázatíró cégekkel és a hatékony információ áramlás biztosítása;
Tárgyalások lebonyolítása, együttműködési feltételek és az ajánlatok kidolgozás, valamint a szerződések megkötése;
Riportok és kimutatások készítése a határidők betartásával;
Hetente egy alkalommal személyes jelenlét a budapesti irodában és részvétel a megbeszéléseken.
Ahhoz, hogy hatékonyan és eredményesen végezd a munkádat szükséged van:
Legalább középfokú végzettségre;
Ügyfélkezelésben, üzletfejlesztésben szerzett legalább 3 év tapasztalatra preferáltan energetikai szektorban vagy szolgáltatás értékesítési területen;
Sales véna, amely lehetővé teszi, hogy könnyedén építs ki új kapcsolatokat és szerezz meg új projekteket;
Megnyerő, határozott fellépés, hogy magabiztosan és meggyőzően kommunikálj ügyfelekkel és partnerekkel;
Dinamizmus, ami energikus és lendületes hozzáállást biztosít a munkádhoz;
Kiváló tárgyalási technika és kommunikációs képesség, amelyek segítségévelprofesszionálisan képviseled cégünket tárgyalásokon és prezentációkon;
B kategóriás jogosítvány.
Amiért minket válassz:
Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk;
Nyitottak vagyunk az új ötleteidre és támogató légkört teremtünk számodra;
Főállásban, másodállásban, részmunkaidőben, de akár vállalkozóként is elláthatod a tevékenységet;
Változatos és sokszínű feladatokon keresztül bővítheted szakmai tapasztalatodat;
Stabil és megbízható cégként hosszú távon tervezhetsz velünk;
Rugalmas munkaidőbeosztás biztosítunk annak érdekében, hogy munkádat a legmagasabb hatékonysággal tudd ellátni, megőrizve a munka-magánélet egyensúlyát;
Mobil telefont, laptopot biztosítunk.
Munkavégzés helye:
Országos, rugalmas munkavégzési hely
Ha szívesen dolgoznál velünk és szeretnél hozzájárulni egy fenntarthatóbb jövőhöz, jelentkezz most!
Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?
Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.
Köszönjük!
Get Work Trend Kft.
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!
Munkaerő-kölcsönzés engedély száma:
10057-1/2012-0100-1046
Munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021