Key Account Manager

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk egy széles körben ismert multinacionális vállalat, aki az egyik legszélesebb portfólióval rendelkezik az FMCG iparágon belül. A csapatukhoz csatlakozva új Key Account Manager kollégájuknak remek lehetősége nyílik tanulni, fejlődni és értéket teremteni!
Kulcsvevők maximális elégedettségének biztosítása
Kapcsolattartás a vevőkkel, hálózatokkal
Hálózatok napi szintű kommunikációjáért, probléma megoldásért felelés
Új piaci lehetőségek keresése, feltárása és kiaknázása
Közreműködés az irányított akciók megszervezésében és a végrehajtás ellenőrzésében
Segítségnyújtás a logisztikai folyamatokban
Partnerei üzleti stratégiájának, terveinek felmérése, a partner működésének naprakész ismerete
Elemzések és üzleti terv készítése partnerenként lebontva
Szerződések megkötése és betartatása a vállalati célokkal egyezően
JVC folyamat ismerete, eszköztár használata. Call planning, call reporting, és contact matrix működtetése
Fedezeti tervek kialakítása a hozzá tartozó kiemelt partnerekre vonatkozóan
Az SAP rendszer karbantartásának felügyelete, értékesítési elemzések, előrejelzések készítése, akciótervek meghatározása és végrehajtása
Költségek ellenőrzése és nyomon követése
Kapcsolattartás a hozzá tartozó partnerek regionális és lokális vezetőivel, képviselőivel, értékesítési vezetőivel, helyi megállapodások kötése
Piaclátogatás a területi vezetőkkel, képviselőkkel, valamint a végrehajtás ellenőrzése
A vezető segítése önálló elemzésekkel, új ötletekkel és javaslatokkal, ezután pedig a projekt megvalósítása
Elvárások / Requirements
Min. 1-3 év szektoron belüli értékesítési vagy üzletfejlesztési tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Angol nyelvtudás
Erős kommunikációs készség és proaktív hozzáállás
MS Office felhasználói szintű ismerete
B típusú jogosítvány
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés
Cafeteria
Éves bónusz
Céges autó
Élet, baleset és egészségbiztosítás