Key Account Manager

Hellopay zrt. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Key account ügyfélkör fejlesztése a vállalat értékesítési stratégiájának megfelelőenMeglévő key account, és VIP partner kapcsolatok kezelése és támogatásaA kiemelt ügyfélkör igényeik felmérése, megoldási és termékfejlesztési javaslatok kidolgozásaÜzleti lehetőségek felismerése és fejlesztése, cross- és upsellingRiportok és elemzések készítése a vállalat vezetés számáraCRM rendszer naprakészen tartásaTeljeskörű oktatás és betanításFiatalos, lendületes csapatStabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttérVersenyképes fizetési csomag, bónusz lehetőséggelInnovatív piaci területHome office lehetőségCsapatépítőkFelsőfokú végzettségTöbb éves HoReCa tapasztalatJelenleg is aktív, főleg budapesti vendéglátóipari kapcsolatrendszer!B kategóriás jogosítványLegalább 2 év tapasztalat key account manager vagy hasonló területenAngol nyelvtudásKiváló kommunikációs és tárgyalási képességekErős problémamegoldó képességPrecíz és önálló munkavégzésJó kapcsolatépítő képesség, csapatszellemÜgyfélközpontú szemléletUtazási hajlandóság