Area Business Manager

Hays hungary kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Az Ön új munkaadója:
Area Business Managert (Key Account Managert) keresünk egy innovatív neurológiai termékekkel foglalkozó gyógyszercég ügyfelünk számára Nyugat-Magyarországra és Budapestre.
Az Ön feladatai:
Az adott terápiás területhez tartozó centrumok felkeresése, a cég termékeinek ismertetése a szakorvosok számára.
Tudományos szimpóziumok, rendezvények látogatása, a cég képviselete
Kapcsolattartás KOL-okkal
Termékportfólió promotálása
Értékesítési terv elérése a régióban
Amire a sikerhez szüksége van:
5 (vagy több) év orvoslátogatásban szerzett tapasztalat
Tapasztalat és kapcsolatrendszer Nyugat-Magyarországon praktizáló neurológus szakorvosokkal
Angol nyelv középszintű ismerete
Gyógyszer ismertetéshez megfelelő végzettség
Érvényes B típusú vezetői engedély
Tapasztalat innovatív termékekkel előnyt jelent
Mire számíthat a partnerünktől:
Versenyképes alapbér, bónusz lehetőség
Cafeteria
Céges autó magánhasználatra is
Részvényopció
6 év után „Sabbatical leave” lehetőség
Mit kell tennie most Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.