Villanyszerelő / Elektrikus

Mvm mátra energia zrt. - Visonta
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Kis- és nagyfeszültségű berendezéseken műveletek végzése, a villamos hibák behatárolása, elhárítása, a villamos főberendezések kezelése.Kihívásokkal teli, változatos munkakör
Megbízható, stabil vállalati háttér
Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem 60%-kal növelt, fix műszakpótlékkal
Széleskörű juttatási csomag:
cafeteria, 13. havi fizetés, munkába járás támogatása, kedvezményes buszjárat, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok
Szabadidős programok, sportolási lehetőségErősáramú villanyszerelő végzettség
Több éves szakmai tapasztalat
Folyamatos munkarend vállalása
Higgadt, felelősségteljes magatartás, előrelátás
Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
Megfelelő kommunikációs készség a csoportbeli kommunikációhozVillamos területen szerzett szakmai tapasztalat
B kategóriás vezetői engedély
Villamos alállomás kezelői képesítés
Számítástechnikai alapismeretek
Érettségi, technikum megléte