Elektrikus Villanyszerelő

Trenkwalder - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Elektrikus villanyszerelő (Budapest XVI. kerület)
Leírás
Szeretnél egy stabil munkahelyet, ahol változatos feladatok várnak rád? Jelentkezz XVI. kerületi partnercégünkhöz elektrikus villanyszerelői munkakörbe!
Feladatok
A vállalat kis feszültségű hálózatain, erősáramú villamos berendezésein üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási, karbantartási és szerelési munkák elvégzése napi feladataid része lesz
Az épületek, HVAC berendezések és termelő technológia biztonságos, folyamatos, gazdaságos áramellátásának biztosításában is számítunk rád
Bel és kültéri üzemi és biztonsági világítási rendszerek karbantartása is feladataid közé tartozik
Elvárások
Elektrikusi végzettség
Villamos alállomás kezelő szakképesítés
Alapfokú számítógépes ismeretek
Heti 5 napos, 1 műszakos vagy 2 műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk
Szakmai fejlődési lehetőség!
A versenyképes fizetésen túl cafeteriát, 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára, illetve év végi speciális bónuszra is számíthatsz
Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász)
Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
Munkavégzés helye
Budapest