Villanyszerelő Elektrikus

Veolia energia magyarország zrt. - Debrecen
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Az erőmű folyamatos üzemszerű termelésének biztosítása:
Az erőmű közép és kisfeszültségű villamos berendezéseinek, kapcsoló állomás, transzformátorok, védelmek, fő-, és alelosztók, valamint segédüzemi berendezéseknek üzemvitelével kapcsolatos munkák elvégzéseAz üzemelő berendezéseket és az üzemi paramétereket ellenőrzi. Szükség esetén intézkedik.Irányítási, kapcsolattartási, szakaszolási és nyilvántartási feladatok ellátásaÜzemi eseménynapló és letiltási napló folyamatos vezetéseFelelős a villamos terek berendezéseinek rendjéért, a megfelelő munkafegyelemértMunkarend:
Nálunk a munkavállalók folyamatos műszakban dolgoznak, amely az alábbiakat jelenti:
1. műszak:
07:
00-19:
00 óráig2. műszak:
19:
00-7:
00 óráig tart30%-os műszakpótlékMunkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel a bérlet 86%-át fizeti a cég, akár autóval 30 Ft/ km járna beDolgozói részvényjegyzési lehetőség4,5% önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásCég által biztosított, szükséges szakmai továbbképzésekVillanyszerelő és /vagy villamos-ipari szakközépiskolai végzettségVillamos alállomás kezelő képesítésFolyamatos munkarend vállalása 12 órás műszakokHasonló területen szerzett tapasztalatLogikus gondolkodásPontos, precíz munkavégzésVillamosmű kezelői végzettségIpari/erősáramú üzemeltetési területen szerzett gyakorlatB-C kategóriás vezetői engedélyEBF/ÉVF/VF felülvizsgálati jogosultságKábelszerelői végzettségKisfeszültségű FAM szerelő