Elektrikus Villanyszerelő (Budapest, X. Kerületet)

Trenkwalder kft - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Kis és középfeszültségű hálózatokon, erősáramú villamos berendezéseken üzemviteli, javítási, karbantartási munkák elvégzése
10/0,4KV-os és 20/0,4KV-os transzformátorállomások üzemeltetése, üzemszerű kapcsolások elvégzése, üzemzavarok elhárítása és felügyeleti rendszerek kezelése
Az elszámolási és belső fogyasztásmérők felügyelete, hatásos és meddő teljesítmény limitek betartása, fázisjavító berendezések ellenőrzése
0,4KV-os kapcsolóterek, központi szünetmentesek, dízelmotoros áramfejlesztők üzemeltetése, valamint robbanásveszélyes környezetben üzemelő gyártmányok karbantartása, javítása és szerelése
Elvárások / Requirements
Villanyszerelő és/vagy erősáramú középfokú villamos szakképzettség
Villamos alállomás kezelő és/vagy robbanásbiztos berendezés kezelő szakképesítés
Ha robbanásbiztos berendezés kezelői szakképesítéssel még nem rendelkezel, akkor az szükséges, hogy legyen érettségid és/vagy technikumod és nyitott legyél ezen szakterület megismerésére
2-3 év gyakorlatod erősáramú területen
Folyamatos munkarend vállalása
Amit nyújtunk / Benefits
Szakmai fejlődési lehetőség!
A versenyképes fizetésen túl cafeteriát, 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára, illetve év végi speciális bónuszra is számíthatsz
Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász)
Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
Munkavégzés helye:
Budapest X. kerület