Üzletvezető

Jégcsillag kft. - Nagykanizsa
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Budapesti központú élelmiszerkereskedelemmel foglalkozó cégünk
Üzletvezető
Kollégát keres
Cégünk jól ismert élelmiszerkereskedelmi vállalkozás, mely a vásárlók számára kiváló minőségű termékeket kínál. Jelenleg olyan dinamikus és elkötelezett üzletvezetőt keresünk csapatunk erősítésére, aki motivált, eredményorientált és képes irányítani egy sikeres üzletet. Leendő üzletvezető a következő feladatokért és felelősségi körökért lesz felelős:
Feladatok
Az üzlet napi üzemeltetésének és működésének hatékony irányítása és optimalizálása
A csapat motiválása, fejlesztése és teljesítményértékelése
Készletgazdálkodás és rendelések felügyelete
Vásárlói igények és panaszok kezelése
Az értékesítési célok elérése és eladási stratégiák megvalósítása
A rábízott üzlet adminisztrációs feladatainak teljesítése, dolgozók beosztásának tervezése
A bolt megjelenésének és rendezettségének fenntartása
Leltárak pontos, precíz végrehajtása
Elvárások
Tapasztalat kereskedelem és üzletvezetés területén
Kiváló vezetői és kommunikációs készségek
Rugalmasság és hatékonyság stresszes helyzetekben is
Kiváló problémamegoldó képesség és döntéshozatali készség
Kereskedelmi és értékesítési ismeretek
Magas fokú önállóság és kezdeményezőképesség
Amit kínálunk
Stabil céges háttér
Hosszú távú munkalehetőség
Részvétel vállalati képzéseken
Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, és szeretnél csatlakozni egy dinamikus csapathoz, ne habozz, küldd el részletes fényképes önéletrajzodat.

Jelentkezzen most a következőre:
Üzletvezető