Postahivatal Vezető / Üzletvezető

Mbe magyarország kft - Budapest
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Az üzletvezető felel a teljes MBE Center napi operatív működésének irányításáért, a hozzá kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátásáért, és ügyfeleink igényeinek precíz, gyors kiszolgálásáért. Feladatai közé tartozik meglévő ügyfelekkel való kapcsolat ápolása, illetve új ügyfelek szerzése B2B szektorban. Betekintést kapsz a világ egyik vezető szállítmányozási, csomagküldő cég életébe. Megtanulod azt a KNOW-HOW-t amit cégünk lassan 40 éve folyamatosan épít és fejleszt. Dinamukus csapat, ahol angolnyelv tudásodat napi szintent tudod kamatoztatni. Minimum középfokú végzettségTöbb mint 3 éves tapasztalat postai/szallítmányozói munkakörbenKözépfokú, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásbanA Windows rendszer - Excel, World, és az Outlook kiváló ismereteSzállítmányozási, fuvarozási, kiscsomaglogisztikai tapasztalat DHL, Fedex, TNT, UPS, Magyar Posta Proaktív, kiváló kommunikátor és ügyfélorientált hozzáállásPrecíz munkavégzésMotivált, pozitív személyiség