Üzletvezető - Budapest

Starbucks - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Szia,Mi az, amit Starbucks Partnerként nyújtunk neked? - Szórakoztató, változatos csapat, akikre mindig számíthatsz - Világos foglalkoztatási feltételek és mindig időben történő fizetés - havi átlag elérhető bér bruttó 880.000 Ft** Célunk, hogy minden tevékenységünkben a maximumot nyújtsuk, felelősséget vállaljunk az eredményekért, és elnyerjük vendégeink szívét ezért kínálunk további havi működési bónuszt, melynek mértéke az üzlet pénzügyi eredményeitől függ, az üzletvezetőbónuszánakértéke akárhavi bruttó225.000 Ftis lehet Fejlődési lehetőségekvilágos karrierúttal és átlátható szabályokkal – vezetőink 80%-a belső fejlesztési programunkon keresztül érte el jelenlegi pozícióját Cafeteriabéren kívüli juttatás Teljesítményalapúbónuszok Ledolgozott munkaórákkal arányosborravalóhavontaIngyenes italoka műszakok során Ingyenes étkezési lehetőséga műszakok során Ingyenesonline orvosi, pszichológiai, dietetikai és gyógytornakonzultáció DokiApp KedvencStarbucks, Pizza Hut és KFC termékeidvonzó árakon Kéthetente egy csomag akedvenc szemeskávédból Kedvezményessportolási lehetőségAll You Can Move sportkártya Tanúsított barista képzésa hozzád rendelt Barista Trainer támogatásával Arugalmas időbeosztásnak köszönhetően a munka és a tanulás vagy a hobbi jól összeegyeztethető ADoing Goodközösségünk részévé válhatsz és sok hasznos kezdeményezésben részt vehetsz Hozzáférés amenő technológiákoz, amelyek támogatják amunkád és a fejlődésed– e-learning platform, online beosztás, Starbucks Global Academy és még sok más*sikeres certifikáció után elérhető átlagbér 8 órás munkarendben, mely átlagosan elérhető teljesítményalapú bónusszal és havi rendszerességű cafeteriával egészül ki, a műszakok a kávézó nyitvatartásához igazodva változnak, a bérezés kávézónként eltérő lehetSzia,Itt a helyed, ha:
Olyan munkahelyet keresel, amely nemcsak pénzügyi stabilitást ad, hanem valódi összetartozás-érzést isAzonosulni tudsz az értékeinkkel és vállalati kultúránkkal, értékelve a sokszínűségetKépes vagy személyre szabott kapcsolatot teremteni a vendégeinkkel és a csapatoddalNyitott személyiség vagy, jól kommunikálsz angol és magyar nyelven egyarántKiskereskedelmi környezetben 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel, mely során vezettél csapatot is a belső szabályzatok betartásávalHa analitikus a gondolkodásod, könnyedén készítesz pénzügyi elemzést és tervezéstRendelkezel tulajdonosi szemléletmóddal üzletvezetői szintenHajlandó vagy a higiéniai és egészségügyi szabályokat követni – műszak közben a hajadat feltűződ, kezeid ápoltak és körmeid naturálisakMindennapi teendőid lesznek:
Vezeted az üzletet és a csapatodat a belső szabályzatok betartásávalEgyütt dolgozol a csapatoddal, és gondoskodsz rólukItalok és ételek elkészítése a sztenderdek és a vendég igény alapjánElvégzed a szükséges pénzügyi tervezéseket és elemzéseketTisztántartod a vendégteret – asztalok és mosdók rendben tartása