Üzletvezető Törökbálint

Tedi árukereskedelmi kft. - Törökbálint
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Üzletvezetés a TEDi koncept alapjánNapi üzletmenet biztosításaFelelősség a forgalomértPénztári és értékesítési feladatokLeltáreredmények biztosításaMunkabeosztás elkészítéseMunkatársak betanításaÁruátvétel és árubemutatásPrezentáció az előírások alapjánLeárazások és visszáruk kezeléseAz üzlet leltárra való felkészítése2-4 hét betanulás magyarországi másiküzletbentagja legyél egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnakbiztos munkahelyed legyen egy dinamikus csapatbankellemes munkahelyi környezetben fejlődjrészt vehess széleskörű betanulási programunkban10 %-os személyi kedvezménnyel vásárolhassüzleteinkbenKereskedelmi végzettségMinimum 1-3 év üzletvezetői tapasztalatTulajdonosi szemléletMagabiztos fellépés és jó kommunikációs képességTerhelhetőség és nyitottságRugalmasság és elkötelezettségUtazási hajlandóság