Ügyvezető Asszisztens

Eurotrade kft. - Kisigmánd
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Az ügyvezető igazgató munkájának segítése, kiszolgálása, HR feladatokban való aktív részvétel Az ügyvezető ügyfeleinek, vendégeinek fogadása, Az ügyvezetéshez beérkező és kimenő dokumentumok gyűjtése rendszerezése, aláírásra történő előkészítése, Vezetői értekezletek összehívása, valamint ezekről jegyzőkönyv vezetése, Részvétel céges rendezvények előkészítésében, megszervezésében. Versenyképes alapbér és jövedelem juttatási csomag, Cafeteria juttatás SZÉP kártya keretében, Kiemelt élet-, baleset- és egészség biztosítás a munkavállaló részére napi 24 órás időtartamra a próbaidő leteltét követően, Bejárási támogatásSzülinapi színházjegyTársalgási szintű angol nyelvtudás, Legalább 2-4 év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat, Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, Konstruktív, precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, szakmai igényességPénzügyi, számviteli területen szerzett felsőfokú végzettség, A társaság központi telephelyéhez közeli lakóhely 30 km-es körzet