Ügyvezetői Asszisztens

Easyhiring services kft. - Nyírbátori Járás
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyvezetői asszisztens
Az
Ügyvezetők operatív és stratégiai támogatása minden tevékenységi területen Vállalati
Riportálás fejlesztése a CEO szint részére Belső
Struktúrák és folyamatok optimalizálásában részvétel Megbeszélések
És konferenciák szervezése, előkészítése Prezentációk
Készítése, dokumentumok elemzése Üzleti
Utak tervezése és szervezése Fordítások készítése a CEO részére
Felsőfokú
Végzettség 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat Kitűnő
Kommunikációs készség Folyékony
Angol, vagy német nyelvtudás Magabiztos
Microsoft Office tudás Vevőorientált
És vállalatközpontú szemlélet Gyors
Helyzetfelismerés, proaktivitás Megbízhatóság
És lojalitás Multitasking
Képesség
Hosszútávú munkalehetőség Innovatív, nemzetközi környezet Nemzetközi karrierépítési lehetőség
Munkavégzés helye
Nyírbátor