Ügyvezetői-Asszisztens Német Nyelvtudással

Bigprint hungary kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyvezető szakmai munkájának napi szintű támogatásaProjektmunkákban való aktív részvétel kifejezetten a határidők és a feladatok nyomon követése, betartásaSzóbeli-írásbeli kommunikációs kapcsolattartás belső és külső partnerekkelJegyzőkönyvek, értekezlet emlékeztetők, feladatkövetők készítése, folyamatos frissítése, nyilvántartások vezetése, kimutatások és jelentések készítése, szerződések és teljesítési igazolások készítése, kezeléseVezetői jelentések és prezentációk elkészítéseKlasszikus, protokolláris asszisztensi feladatok ellátása megbeszélések, találkozók szervezése, vendégek fogadása és kísérete, a tárgyalásokhoz catering kezelése, irodai környezet biztosításaKülföldi / belföldi utazások, látogatások előkészítésében, szervezésében, elszámolások készítésében részvételKapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal egyarántteljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyhosszú távú munkalehetőségváltozatos feladatokszakmai fejlődési támogatásadinamikusan fejlődő, stabil gazdasági hátterű vállalatigényes munkakörnyezet, családias hangulat, fiatalos, pörgő, összetartó csapatnémet nyelv felsőfokú ismerete, aktív nyelvtudás szóban és írásbanirodavezetői vagy ügyvezetői asszisztens munkakörben szerzett szakmai tapasztalat minimum 3 évlehetőleg felsőfokú végzettségirodai alkalmazások magabiztos, magasszintű ismerete Microsoft csomag, különösen xls, pivot, stb. Nagyfokú precizitás, önállóság, megbízhatóság és üzleti szemléletproblémamegoldó és kimagasló helyzetkezelési képességkiváló kommunikációs és szervezőkészségterhelhetőség, megoldás- és minőségorientált konstruktív szemléletrugalmasság, stressztűrő képességtermelő cégnél szerzett tapasztalatangol nyelvtudás