Ügyvezető Asszisztens És Versenyszervező

Római teniszakadémia center kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Nagy múltú Óbudai tenisz-, fallabda verseny- és szabadidő-sportcentrum keres
Ügyvezető asszisztens és versenyszervező
Munkatársat
Feladatok
Nemzetközi versenyszervezéssel kapcsolatos feladatok
Az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása
Az ügyvezető hivatalos levelezésének intézése
A cég partnereivel való kapcsolattartás
Számlázó program használata
Bejövő számlák rendszerezése
Könyvelőnek, havi rendszerességgel, könyvelési anyag átadása
A verseny pénzügyi elszámolásában felmerülő adminisztrációs feladatok
Egyéb adminisztrációs és titkársági feladatok elvégzése
Elvárások
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Microsoft Office alkalmazások teljes körű ismerete
Alkalmasság az önálló munkavégzésre
Ügyfélorientált gondolkodásmód
Pontos, precíz és lendületes munkavégzés
Előnyök
Angol levelező színtű nyelvtudás
Pénzügyi végzettség és gyakorlat
Amit kínálunk
Versenyképes fizetés
Fejlődési és előmeneteli lehetőség
Munkavégzés helye
Óbuda III. kerület
Fényképes önéletrajzzal.