Területi Vezető

Pek-snack kft. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

A régiós franchise partnerek horizontális és vertikális fejlesztése, növekedés biztosításaA franchise hálózat bővülési lehetőségeinek folyamatos kereséseÚj üzleti partnerek felkutatásaFöldrajzilag kiaknázatlan területek fejlesztéseA régiójához tartozó Budapest és K-i országrész kereskedelmi képviselő kollégák fejlesztése, tréningezéseA régiójához tartozó kereskedelmi képviselő kollégák munkájának koordinálása és ellenőrzéseÁr- és megtérülési kalkulációk készítéseFranchise szerződésben szereplő feltételek betartatásaA különböző ingatlanajánlatok, és franchise partnerjelöltek felmérése, szelektálásaA potenciális partnerek támogatása, a leendő partnerek segítése tanácsadással a franchise szerződés megkötéséigA leendő Pek-Snack partnerüzletek átalakítási tervezetének koordinációjaPrezentációs és döntéselőkészítő anyagok összeállításaKonkurencia figyelése, elemzéseMegfelelő információáramlás biztosítása a Központ, illetve az irányítása alá tartozó kereskedelmi képviselők közöttmAz értékesítés változásainak proaktív követése, javaslattétel a hatékonyság javításáraAktív kapcsolattartás a társosztályokkalNapi-, heti- és havi riportok készítéseKihívásokkal teli, változatos munkakörStabil vállalati háttérAgilis csapatTámogató környezetTeljesítményt elismerő vállalati kultúraVersenyképes jövedelem + havi bónusz rendszerVállalati autóA munkavégzéshez szükséges egyéb eszközökFelsőfokú végzettség5+ év értékesítési tapasztalat5+ év FMCG/kiskereskedelmi tapasztalat3+ év vezetői tapasztalatKözépfokú angol nyelvismeretMS Office ismereteÖnálló munkavégzés, határozott fellépésPozitív, eredményorientált, proaktív személyiségKiváló kommunikáció és kapcsolatépítési készségMagabiztos, célorientált személyiségKitartó, lojális szemléletElsősorban Budapest vagy Pest vármegyei lakóhely