Takarítási Területi Vezető

Frame group kft. - Fejér Megye
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

SZÉKESFEHÉRVÁRON történő munkavégzésa hozzá tartozó területen dolgozó takarítói állomány munkájának megszervezése, koordinálása, rendszeres ellenőrzéseterületére vonatkozó áru- és eszközbeszerzés koordinálásaszerződéses partnerrel való kapcsolattartás, partneri reklamációk kivizsgálása és a probléma megszüntetésehétvégi nagytakarítások leszervezése, lebonyolításabejárásokon való részvétel a megrendelő képviselőivel.Jelentkezők interjúztatása, a velük kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, új belépő munkavállalók betanításaa bérszámfejtéshez szükséges adatok, alkalmi munkavállalók bejelentéséhez szükséges adatszolgáltatás a társosztályok részéremunkaerő és munkaidő gazdálkodás:
az irányítása alá tartozó munkavállalók beosztásának elkészítése, figyelembe véve a jogszabályi előírásokat, helyettesítések megszervezése, szabadság tervek elkészítéserugalmas munkaidőönálló feladatoklaptop, telefon, vállalati gépjárműközépfokú végzettség,elengedhetetlen a minimum 3 év takarítási területi vezetőként szerzett tapasztalatMS Office felhasználói szintű ismerete Excel, Wordönálló munkavégzésmegoldás-központúság, erős döntéshozó képességB kategóriás jogosítványSzékesfehérváron történő munkavégzés, Fejér megyébe és Budapestre utazással