Mbh És Átrakóállomás Területi Vezető

Mohu mol hulladékgazdálkodási zrt. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

MBH és Átrakóállomás területi vezető
Munkavégzés helye:
Budapest
Scope
MOL 2030+ stratégiájával összhangban elkötelezettek vagyunk a magyarországi hulladékgazdálkodási rendszer körkörös hulladékgazdálkodás irányába történő átalakításában, melynek keretében jelentkezőtől elvárt legfőbb követelmény a hulladékgazdálkodási létesítmények országos szintű üzemeltetési és együttműködési stratégiájának létrehozása. Ezen belül a fejlesztési stratégia mentén meglevő létesítmények optimális szolgáltatási és működési színvonalának kialakítása, fenntartásának elősegítése, továbbá új létesítmények kialakítása révén a vegyes települési szilárd hulladék és szelektíven begyűjtött hulladék gyűjtésének és előkezelésésnek magas színvonalon történő támogatása, végső soron az újrahasznosíátsi és lerakási célérétékek elérésének megteremtése.
Feladatok
Részvétel az átrakóállomások országos létesítménystratégiájának kidolgozásában,
Karbantartási, fejlesztési és üzemeltetési stratégiák meghatározása,
MBH és átrakóállomás fejlesztési stratégia kidolgozása és részvétel a létesítményfejlesztési projektekben,
Helyszíni létesítményellenőrzése elvégzése,
Létesítmények teljesítményértékelési folyamatának kidolgozása, értékelések elvégzése szerződéses partnerek, teljesítménymutatók, begyűjtött és becsült hulladékmennyiségek és egyéb információforrások alapján,
Technológiák potenciális fejlesztési lehetőségeinek feltérképezése.
Követelmények
Egyetemi végzettség esetén (Mérnök/Műszaki menedzser) és minimum 2-3 év létesítmények üzemeltetése során szerzett releváns szakmai tapasztalat, vagy
Érettségi esetén minimum 10 év létesítmények üzemeltetése során szerzett releváns szakmai tapasztalat,
Magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Microsoft Outlook)
Angol nyelvtudás előny
Képességek
Csapatjátékos szemlélet
Önálló, precíz, felelőségteljes, analitikus munkavégzés
Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség