Területi Képviselő

Salánki zsolt - Pécs
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A társaság teljes termékportfoliójának és szolgáltatásainak értékesítésemeglévő üzletfelekkel való kapcsolattartásüzleti forgalom bővítése, új ügyfelek felkutatása és rendszeres látogatásaaktuális ajánlatok és termékújdonságok ismertetéseszakmában versenyképes fizetést motiváló bonus rendszerrelmobiltelefont, laptopot, gépkocsi használatothosszú távú stabilitástközépfokú végzettség, értékesítés orientált, ügyfél centrikus gondolkodásmódkiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képességhasonló területen szerzett értékesítési tapasztalatBaranya-Tolna-Somogy megyei ipari termelő társaságok ismeretea jelzett megyékben megszerzett korábbi tapasztalat és ismeretprecíz, pontos, önálló munkavégzés, határozott fellépésfelhasználói szintű számítógép használat MS Officekreatív és rugalmas csapatmunkára való készség