Területi Képviselő Fejér Megye Területére

Imperial tobacco magyarország kft. - Fejér Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

1. Piacfigyelés, piacelemzésA területi munka során a piaci eseményekkel, változásokkal kapcsolatos információk márkák, árak, forgalom, fogyasztói szokások, promóciók, konkurencia tevékenysége stb. összegyűjtése és a kollégák/vezetők felé történő továbbítása.2.PartnerkapcsolatokA rendszeres személyes látogatások során jó üzleti kapcsolat kialakítása és kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel. A partnerek támogatása, tanácsadás és ezen keresztül hozzájárulás a vállalat pozitív megítélésének fenntartásához. A kereskedelmi szerződések betartásának ellenőrzése. A képviselői túraterv követése akár saját javaslat alapján.3. Termék rendeltetésA vállalati sztenderdeknek megfelelő termékválaszték biztosítása a kiskereskedelmi egységekben, valamint a készletnélküliség kiküszöbölése. A termékek rendeltetése, megfelelő készletszint biztosítása Imperial termékekből a dohányboltokban. A nagykereskedelmi partner raktárkészletének rendszeres ellenőrzése a vállalati utasításoknak megfelelően.4. Promóciós és merchandizing tevékenységA partnerek tájékoztatása a vállalat mindenkori termékeiről, akcióiról, új termékbevezetésekről, változásokról, valamint eseti információk átadása. Az egyedi megállapodásokhoz ajánlatok és javaslatok elkészítése, a szerződés megkötése és betartásának ellenőrzése. A termékek megjelenésének biztosítása a vállalati elvárásoknak, valamint a merchandizing irányelveknek megfelelően. Egyéb marketingkommunikációt támogató POS bolti reklám anyagok szállítása, összeállítása és bolti kihelyezése a mindenkori feladatoknak megfelelően.5. Beszámolók, jelentésekAz adminisztratív feladatok ellátása, adatok rögzítése a CRM rendszerben. A napi jelentések rendszeres elküldése CRM rendszeren keresztül, készlethiány OOS információk rendszeres ellenőrzése, a piaci információk elküldése.Versenyképes fizetés fix+bónuszCafeteriaPrivát egészségbiztosításVállalati gépkocsi privát használatra isTelefon és táblagép saját használatraSokszínű és befogadó kultúraRemek csapatAmit kérünk:
Középfokú végzettség és érettségi bizonyítványFMCG szektorban szerzett, min. 3 év területi képviselői tapasztalatB kategóriás vezetői engedély és aktív vezetési gyakorlatMS Office felhasználói szintű ismeretePreferált lakóhely:
SzékesfehérvárKépességek és készségek Kiváló kommunikációs képességÜzleti gondolkodásKezdeményező képesség és proaktív magatartásFelelősségvállalásElkötelezettségJó megjelenésHatározottságVevőorientált gondolkodásRugalmasság, jó problémamegoldó készség és kreativitásMobilitás